Fema LPG – CNG Sistemleri

İletişim

  • Adres Şaşmaz Sanayi Sitesi 2551.Cad (Eski 1.Cad) 2570. Sokak (Eski 22 .Sokak) No: 43 Şaşmaz/ANKARA
  • Telefon +90 312 278 74 20 +90 312 278 74 58
    +90 312 278 74 66
  • email otogaz@birliklpgotogaz.com

Fema LPG – CNG Sistemleri

Otogaz sektöründe öncü markalardan olan FEMA otogaz lpg dönüşüm kitleri kısa zamanda kalitesiyle ön plana çıkmış ve aranılan tercih edilen ürünler arasına girmiştir. Sıralı Sistem, Karbüratörlü ve tek nokta enjeksiyonlu araçlara montajı yapılan FEMA otogaz dönüşüm kitleri uluslar arası normlara uygun ve her türlü yasal testlerden geçmiş olarak imal edilmektedir. Yurtiçinde TSE,uluslararası kalite standartı olan ISO9001 ve Avrupa otogaz standartı olan ECE-R 67.01 seltifikalarına sahip olan FEMA lpg otogaz kitleri araç sahiplerinin güvenlen kullanabilecekleri ürünlerin başında gelmektedir.

Benzin masraflarınızın cebinize çok fazla masraf olmasını, yılların kalitesi Fema ile bitiriyoruz. Hemen hemen dünyada en pahalı benzini kullanan ülkemizde, insanlarımız farklı çözümler aramaktadırlar. Bu yüzden Fema olarak müşterilerimizin ekonomisin, benzin masrafından kurtararak destek olmaktayız.

Sektöründe Öncü Marka

Sektörde öncü kuruluşlardan olan Fema Lpg ve Cng sistemleri yılların üretim tecrübesiyle sürekli yeniliği ve güçlenmeyi hedeflemektedir. Aracınızda performans kaybı yaratmadan tasarruf sağlayan, sıralı LPG-CNG sistemi. Performansı, Konforu ve tasarrufu bir arada yaşayıp, aracınızı daha çok seveceksiniz. Benzine göre birebir aynı performansı sağlayan sistemlerimizin tasarruf oranı %50-60 arasında degişmektedir.2 yıl garantili olan Lovato dönüşüm sistemlerinin ,4-5-6-8 silindirli araçlara uygun sıralı kitleri mevcuttur.